Iva Spaho tregon eksperiencën me Ermal Mamaqin

Modelja dhe aktorja Iva Spaho ka qenë e ftuara e rradhës në INterview.
Modelja i tregoi botës se ishte e aftë edhe në aktrim, madje edhe ajo vetë thotë, “Mendoj se jam shumë e talentuar”. Duket se ka qenë pikërisht Instagram-i ai që ka njohur Ivën me Ermalin për të bashkëpunuar më pas. 
Bukuroshja ka patur shumë për të thënë në lidhje më modelingun në Shqipëri, pagesat qesharake dhe mashtrimet që bëhen në këtë fushë./Intv
https://youtu.be/cEhFaWNxw1Q
Share:

No comments:

Post a Comment

Popular Posts

Archive

Sponsor

Featured