Horoskopi ditor për diten e hënë - 30. janar 2017

DASHI21. mars - 20. prill
Sot do i përkushtoheni edhe me tepër jetës tuaj ne çift ju te dashuruarit dhe dita ka për te qene e jashtëzakonshme. Emocionet nuk do kenë te ndalur asnjë moment. Beqaret nuk do arrijnë dot te gjejnë persona aq interesante sa për te filluar një lidhje dhe do vazhdojnë te mbeten vetëm. Te ardhurat duhet t'i mbani gjithë kohës nen kontroll qe te mos keni te papritura te pakëndshme.
DEMI21. prill - 21. maj
Sot do ketë ndryshime te mëdha ne jetën tuaj ne çift dhe asgjë nuk ka për te ecur keq me atë qe keni ne krah. Te gjithë do ju kenë zili për rehatinë, harmoninë dhe lumturinë qe do keni. Beqaret me mire te qëndrojnë vetëm edhe pak kohe dhe te reflektojnë sepse dita e sotme nuk do ketë ndonjë takim mbresëlënës. Ne planin financiar do jeni me fat dhe gjendja do përmirësohet.
BINJAKET22. maj - 21. qershor
Dite pozitive ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Do i keni shume te qarta idetë dhe mendimet për ato qe do bëni edhe për te ardhmen dhe vetëm do dashuroheni te qete. Beqaret kësaj here kane për te gjetur personin e ëndrrave me te cilin do fillojnë një lidhje te jashtëzakonshme. Ne planin financiar duhet ta pranoni ndihmën e familjareve ne mënyrë qe ta kaloni periudhën delikate.
GAFORRJA22. qershor - 22. korrik
Venusi dhe Marsi mund ta trazojnë jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Mund te keni edhe mosmarrëveshje me partnerin dhe nuk do ndiheni gjithmonë te qete. Beqaret do jene tej mase te hallakatur dhe nuk do arrijnë dot ta gjejnë personin e tyre te ëndrrave. Financat do dini si t'i organizoni gjithë kohës dhe gjendja ka për te mbetur ende e mire. Bravo për përkujdesin e treguar.
LUANI23. korrik - 22. gusht
Sot do jene me te përqendruar tek jeta juaj ne çift ju te dashuruarit dhe do bëni te pamundurën qe ta ndryshoni për mire lidhjen. Edhe beqaret do jene me fat ne dashuri. Sharmi qe kane dhe buzëqeshja mahnitëse do tërheqë vëmendjen e te gjithëve. Financat mund te kenë edhe disa tronditje, por me pak me tepër kujdes mund te arrini ta mbani nen kontroll situatën.
VIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Pasioni do jete i zjarrte sot për juve qe jeni ne një lidhje. Yjet do mendojnë gjithë kohës qe t'ua bëjnë te ardhmen sa me te bukur. Beqaret do kenë njohje te shumta dhe njeri prej personave do ju duket ideal për te filluar se shpejti një lidhje. Do ja bëjnë atij te ditur këtë gjë me mënyra interesante. Financat nuk do jene as te këqija, por as ne gjendjen me te mire te mundshme.
PESHORJA24. shtator - 23. tetor
Tensioni i jetës tuaj ne çift do filloje te qetësohet sot. Do i merrni gjerat më me qetësi ne çdo moment dhe nuk do thoni asgjë pa e peshuar mire. Beqaret duhet te jene sa me realiste pasi ne te kundërt mund te zhgënjehen pamase e mund te lëndohen. Perspektivat financiare duken te begata. Shfrytëzojeni këtë rast për te hequr ndonjë para mënjanë.
AKREPI24. tetor - 22. nëntor
Do kaloni një dite te mrekullueshme sot juve qe jeni ne një lidhje. Partneri do përkujdeset çdo çast dhe do mundohet t'ua beje çdo moment sa me te veçantë. Beqaret do bien koke e këmbë ne dashuri me një ish-in e një miku te vjetër. Gjithçka do ndodhe spontanisht. Me shpenzimet mos u tregoni kurrsesi impulsive pasi keni për te vuajtur me pas te gjitha pasojat.
SHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Ka mundësi qe për shkak te problemeve serioze qe keni pasur me partnerin tuaj, sot te mendoni edhe për një ndarje te përkohshme. Diskutojeni me te si alternative sepse mund te gjeni gjuhen e përbashkët dhe me vone gjerat mund te përmirësohen. Beqaret do gjejnë princin e kaltër dhe do ndihen te plotësuar. Financat do jene te qëndrueshme, por jo te shkëlqyera.
BRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Jeta juaj ne çift do jete e qete e pa probleme sot, por nëse keni fëmijë do jene ata qe do ju stresojnë dhe do ju lodhin pafund. Beqaret do jene te disponueshem për cilindo qe do i ftoje për te dale, por nuk do e thonë fjalën e fundit pasi do kenë nevoje për kohe qe te mendohen. Ekuilibri financiar nuk do tronditet aspak kështu qe mos u shqetësoni për këtë sektor.
UJORI21. janar - 19. shkurt
Sot do e konsolidoni tej mase jetën tuaj ne çift ju te dashuruarit dhe do i shihni gjerat krejtësisht ndryshe. Emocionet kane për te qene shume te forta. Beqaret nuk do ndihen ende gati për te hedhur hapa dhe as qe do tentojnë te joshin. Buxheti nuk do jete i shkëlqyer, por me pak kujdes mund ta mbani te qëndrueshëm. Shmangni investimet e mëdha pasi nuk është ende momenti.
PESHQIT20. shkurt - 20. mars
Dite e mbushur me mister do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Nuk do i kuptoni ato qe do beje partneri dhe komunikimi do lere për te dëshiruar. Beqaret do pëlqejnë mjaft disa persona, por do ndiheni si te bllokuar para tyre aq sa nuk di ja shprehin dot këtë pëlqim. Edhe financat do jene tej mase te paqëndrueshme. Beni shume kujdes nëse nuk doni te keni probleme serioze.

Share:

No comments:

Post a Comment

Popular Posts

Archive

Sponsor

Featured