Horoskopi ditor për diten e enjte - 26. janar 2017


DASHI21. mars - 20. prill
Venusi do përkujdeset tej mase për jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe do përjetoni emocione shume te veçanta pranë partnerit. Për asgjë nuk do keni për çfarë te qaheni. Beqaret do kenë një dite te mbushur me hare dhe emocione. Personat qe do takojnë do jene vërtet me shume vlera. Ne planin financiar duhet te shmangni me çdo kusht marrjen e borxheve sepse keni për te pasur me shume vështirësi.
DEMI21. prill - 21. maj
Nëse jeni ne një lidhje, sot do i konkretizoni projektet e hershme dhe do ndiheni shume here me mire. Duke qëndruar me shume kohe me partnerin do afroheni edhe me tepër me te. Beqaret duhet te tregohen shume te matur me personat qe do takojnë sepse jo te gjithë janë ashtu si shfaqen ne fillim. Te ardhurat do kenë goxha përmirësime dhe kjo do ju beje te ndiheni edhe me mire.
BINJAKET22. maj - 21. qershor
Dite aspak e qëndrueshme nuk do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do i ktheni sytë sa andej këtej dhe ka rrezik qe nëse dikush flirton, ju te bini pre e tij. Beqaret do vazhdojnë ende te ëndërrojnë por pa asnjë gjë konkrete. Ne planin financiar fati do jete me ju dhe gjendja do filloje te përmirësohet ndjeshëm. Mund te kryeni edhe disa investime dhe mund te shlyeni te gjitha borxhet.
GAFORRJA22. qershor - 22. korrik
Yjet nuk do kujdesen aq sa duhet sot për jetën ne çift dhe ne disa momente mundet te keni edhe probleme te vogla me partnerin. Mundohuni te mos e teproni me fjalët. Beqaret me ne fund do e gjejnë personin për te cilin do ju rrahe zemra aq fort sa te jene gati te bëjnë çdo gjë me te. Urani dhe Neptuni do ndikojnë negativisht tek financat. Gjendja do jete e paqëndrueshme.
LUANI23. korrik - 22. gusht
Asgjë nuk ka për te qene si me pare sot për juve qe jeni ne një lidhje. Do i lini njëherë e mire pas krahëve problemet dhe do mendoni vetëm për te ardhmen. Pritet te vijnë dite edhe me te mira. Beqaret ka mundësi te dashurohen pas një personi me një kulture dhe një race tjetër. buxheti do behet problematik për shkak se do shpenzoni pafund pa menduar aspak për te nesërmen.
VIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Jeta juaj ne çift do ketë ndryshime te mëdha dhe mjaft pozitive sot. Do ndiheni edhe me mire pranë atij qe dashuroni dhe do ja shprehni pafund ndjenjat njeri-tjetrit. Beqaret nuk duhet te bëjnë asgjë me nxitim pasi gjerat e bukura ndodhin dalëngadalë. Ne planin financiar do jeni mjaftueshëm te matur dhe te kujdesshëm sa për te mos pasur asnjë tronditje.
PESHORJA24. shtator - 23. tetor
Dielli do e mbroje jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe nuk do lejoje qe te keni as problemin me te vogël me partnerin. Beqaret duhet te bëjnë edhe pak me shume durim ne mënyrë qe ta gjejnë personin me te përshtatshëm. Po u nxituan mund te gabojnë rende. Ne planin financiar keni për te pasur goxha probleme kështu qe me mire ta pranoni ndihmesën e miqve.
AKREPI24. tetor - 22. nëntor
Dite shume e bukur do jete kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do kaloni me tepër momente romantike me partnerin tuaj dhe do e kuptoni se te dy keni te njëjtat ndjenja. Beqaret duhet te gjejnë një mënyrë sa me te mire për ta joshur atë qe pëlqejnë qe te kenë sukses. Ne planin financiar do jeni më me fat se kurrë me pare.
SHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Duhet te bëni me tepër lëshime ndaj partnerit tuaj sot nëse doni qe gjerat mes jush te stabilizohen. Po vazhduat me kokëfortësinë do keni probleme serioze. Beqaret do bëjnë çfarë ta mendojnë te mundshme vetëm për ta ndryshuar statusin e tyre. Ne planin financiar duhet te bëni akoma me shume kujdes qe gjendja te filloje disi te stabilizohet.
BRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Jeta juaj ne çift do jete tej mase e qëndrueshme sot. Pranë partnerit do ndiheni aq mire saqë nuk do keni nevoje për asgjë me shume nga sa ai do iu japë. Edhe beqareve do ju konkretizohen ëndrrat me te bukura dhe jeta do ju ndryshoje për mire. Buxheti do lere ende për te dëshiruar prandaj bëni kujdes te madh me çdo hap qe do hidhni.
UJORI21. janar - 19. shkurt
Jeta juaj ne çift do jete me e qete nga sa e kishit menduar. Përfitoni nga kjo për te folur me partnerin për gjithçka qe ju ka shqetësuar deri me sot. Beqaret nuk do stepen aspak dhe do joshi ashtu si do e mendojnë. Disa mundet edhe ta arrijnë atë qe duan. Ne planin financiar duhet te bëni kujdes sa me shume sepse gabimi me i vogël mund t'iu çoje drejt probleme serioze.
PESHQIT20. shkurt - 20. mars
Sot yjet do bëjnë qe ju ta përforconi lidhjen me partnerin tuaj dhe do e mbani larg rutinën. Pasditja dhe mbrëmja ka për te qene me e bukur dhe me emocionuese. Beqaret do takojnë disa persona te çuditshme me te cilët as qe do guxojnë te hedhin hapa me tej. Ne planin financiar do bëni mire t'i kryeni me kujdes llogarite pasi përndryshe mund te gjendeni ne vështirësi te mëdha.
Share:

No comments:

Post a Comment

Popular Posts

Archive

Sponsor

Featured