E 'ofenduan' publikisht, Ermal Mamaqi ka një përgjigje për Arbanën dhe Turjan Hyskën

Një foto e postuar nga një faqe humori ‘PosteraDemotivues’, ka krahasuar emisionin e Ermal Mamaqit me Tirana 2000.
Një pëlqim i kësaj fotoje nga ana e Arbana Osmanit dhe Turjan Hyska, duket se Mamaqi e ka pritur me humor. Ermali e ka ripostuar foton në Instagramin e tij duke shkruar kështu: “Mendova se i kisha miq, ata i kanë bërë like. Ishte ora kur po transmetohej Xing me Ermalin”. Në komente duket qartë se çdo gjë ka qenë në kuadrin e shakasë, pasi kolegët kanë qeshur me këtë postim, madje dhe kanë shprehur përzemërsi ndaj njëri-tjetrit, duke thënë “love you”.
Image
Share:

No comments:

Post a Comment

Popular Posts

Archive

Sponsor

Featured