Krujë/ Sherri për pronën, qëllon vëllanë me sëpatë

Një sherr për motive pronësie ka ndodhur ditën e djeshme në fshatin Mefsheq të Krujës, ku një person ka qëlluar me sëpatë vëllanë e tij në krah.
Ai është Ramazan Ferra, 55 vjeç, i cili ka qëlluar me sëpatë vëllanë e tij 53-vjeçar G.F. Pas plagosjes, Policia e ka arrestuar.
Gjatë kontrollit  të ushtruar në banesën e autorit u gjetën dhe sekuestruan në cilësinë e provave materiale:
  • mjeti i kryerjes së veprës penale, sopata dhe
  • rreth 2 kg lëndë narkotike e dyshuar e llojit Cannabis Sattiva.
Share:

No comments:

Post a Comment

Popular Posts

Archive

Sponsor

Featured