Horoskopi ditor për diten e diel - 29. janar 2017

DASHI21. mars - 20. prill
Sot asgjë nuk do ece mire ne jetën tuaj ne çift. Do keni here pas here debate, zënka dhe mosmarrëveshje. Shpesh do mërziteni aq shume saqë do doni te ndërprisni gjithçka. Beqaret do kenë takime te njëpasnjëshme, por asnjë nga personat nuk do ju duket aq i përshtatshëm sa me te hedhur hapa. Plutoni do sjelle probleme edhe ne sektorin financiar. Me pak fjale sot asgjë nuk do ju ece.
DEMI21. prill - 21. maj
BINJAKET22. maj - 21. qershor
Jeta juaj ne çift do jete shume e mire sot. Qe ne mëngjes do i shprehni ndjenjat e keni për partnerin reciprok dhe çdo gjë do ece si e keni ëndërruar. Beqaret nuk duhet te bëjnë sakrifica vetëm për ta ndryshuar statusin e tyre sepse kane për t'u penduar. Buxhetin duhet ta keni sa me shume ne vëmendje. Kufizojini shpenzimet nëse nuk doni te keni probleme me vone.
GAFORRJA22. qershor - 22. korrik
Flisni me partnerin sot dhe bëni diçka te re ju te dashuruarit. Vetëm ne këtë mënyrë do rikthehet entuziazmi dhe buzëqeshja. Beqaret do afrohen mjaft me një person te cilin me pare e kane share dhe e kane tallur. Ja qe jetës asnjëherë nuk i dihet dhe mund te ndodhe ajo qe nuk e pret. Ne planin financiar bëjini me kujdes llogarite ne mënyrë qe te mos keni te papritura.
LUANI23. korrik - 22. gusht
Për ata qe janë ne një lidhje pasioni, qe kohet e fundit ishte venitur, do rikthehet serish dhe emocionet do shtohen. Shprehjani çdo ndjenje partnerit ashtu si ta keni ne zemër. Beqaret nuk do duan ta ndryshojnë statusin e tyre dhe as qe do mendojnë te joshin dike me ngulm. Ne planin financiar ka për te pasur ndryshime rrënjësore dhe e gjithë kjo fale një shpërblimi te majme qe do merrni.
VIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Do jeni shume realiste sot ju te dashuruarit dhe marrëdhënia me partnerin ka për te qene e jashtëzakonshme. Nuk do mungojnë surprizat as nga ana e tij. Beqaret jo vetëm qe do kenë njohje te reja, por do fillojnë te bëjnë edhe plane për vazhdimësinë. Buxheti do jete i kënaqshëm dhe do mund te hiqni edhe disa para mënjanë për te siguruar edhe te ardhmen.
PESHORJA24. shtator - 23. tetor
Do jeni gati edhe te falni dhe te hapni rruge sot ju te dashuruarit vetëm e vetëm qe marrëdhënia me partnerin te përmirësohet dhe paqja te mbizotërojë. Beqaret do kenë një eksperience mjaft te bukur dhe zemra do ju rrahe me ritme me te shpejta. Ne planin financiar do jeni te kujdesshëm dhe te matur prandaj gjendja ka për te qene shume here me e mire se me pare.
AKREPI24. tetor - 22. nëntor
Asgjë nuk do ece mire sot mes jush dhe partnerit. Do jeni tej mase xheloze për te dhe mund te keni edhe debate te forta. Beqaret duhet te bëjnë pak me tepër durim dhe çdo ëndërr do ju realizohet. Dite te mira i presin se shpejti. Buxheti nuk ka për te qene shume i mire. Do shpenzoni pafund pa menduar aspak për te nesërmen. Ky do jete një gabim fatal.
SHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Marrëdhënia juaj me partnerin ka për te qene tej mase e mire sot. Do i lini njëherë e mire pas krahëve problemet e se shkuarës dhe do mendoni vetëm për ta bere te ardhmen sa me te bukur. Beqaret ka shume mundësi te realizojnë takimin e tyre me te bukur. Buxheti do filloje dalëngadalë te përmirësohet. Vazhdoni te tregoheni ende te kujdesshëm dhe gjendja do ndryshoje rrënjësisht.
BRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Lërini gjerat te rrjedhin natyrshëm sot ju te dashuruarit dhe mos kërkoni asgjë me ngulm. Keni për ta pare qe yjet do mendojnë për çdo gjë dhe do ua bëjnë ditën emocionuese. Beqaret do kenë takime te shumta, por ende nuk do ndihen gati për te hedhur hapa. Ne planin financiar disa te afërm do ju ndihmojnë t'i zgjidhni një e nga një te gjitha problemet qe keni pasur.
UJORI21. janar - 19. shkurt
Nëse nuk prekni tema delikate sot, jeta juaj ne çift ka për te qene e kënaqshme. Mundohuni t'i shprehni sa me shume ndjenjat dhe pse jo te përgatisni edhe ndonjë surprize. Beqaret me ne fund do afrohen me një person qe e pëlqejnë dhe do ndihen mjaft mire. Tani për tani le te kënaqen me kaq. Ne planin financiar do keni gjate gjithë kohës mbështetjen e familjareve dhe nuk do keni tronditje.
PESHQIT20. shkurt - 20. mars

Do jeni tej mase te përkujdesur ndaj partnerit tuaj sot dhe marrëdhënia ne çift do jete e jashtëzakonshme. Nuk do keni asgjë për çfarë te qaheni. Beqaret nuk do arrijnë dot ta tërheqin pas vetes dike edhe pse ne fakt do mundohen mjaft. Buxheti do përmirësohet mjaft kështu qe përgatituni te kryeni edhe ndonjë investim me tepër nga zakonisht.


Share:

No comments:

Post a Comment

Popular Posts

Archive

Sponsor

Featured