46 vjeçarja Naomi Campbell “tërbon” me pozat nudo(FOTO)

Në vitet ’90 ajo ishte mbretëresha e pasarelave të modës, ndërsa tani 46 vjeçarja ka dëshmuar edhe një herë se mosha për të është thjeshtë një numër.
Naomi Campbell vazhdon të jetë një model i bukurisë dhe formave të përsosura. Ajo ka pozuar gati nudo për kopertinën e reviztës “GQ”.
Muza e stilistit Philipp Plein ka pozuar tepër erotike dhe sensuale.
Në vitin 2016 ajo u vlerësua nga “GQ” me çmimin “Modelja e Shekullit”.

Share:

No comments:

Post a Comment

Popular Posts

Archive

Sponsor

Featured